Anasayfa » İLETİŞİM

İLETİŞİM

İmtiyaz Sahibi / Grantee / 

Fatih YAVUZ

Melikgazi/Kayseri

Genel Yayın Yönetmeni / Editör in Chief

Şefik Önal

Haber Editörleri / News Editors

Nevzat KIZAMIK

Müjgan KAĞNI

Akif SEZER

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

editörgece

Basın Bülteni

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

Reklam / Advertise 

Fatih YAVUZ – [email protected]

Mali Müşavir – Financial Advisor

Ali Osman HÖKELEK

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Marka Mali Müşavirlik

Hukuk Danışmanı

Hukukçu

Servis Yer Sağlayıcı

Radore: Veri Merkezi, Sunucu ve Hosting Çözümleri

Büyükdere Cad. Metrocity AVM No:171, 34330 Şişli/İstanbul

Resmi Abonesi Olduğumuz Ajanslar

İHA

DHA


“Akademikpayda.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Akademikpayda.com’a aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2016 Akademikpayda.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Akademikpayda.com’a aittir. Akademikpayda.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Akademikpayda.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Akademikpayda.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Akademikpayda.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Akademikpayda.com However, sometimes the Akademikpayda.com uses third parties to process your information. Akademikpayda.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Akademikpayda.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with theAkademikpayda.com bazen sizin hakkınızda kişisel bilgiler alırız. Örneğin, bize yazarsanız veya bir bültene kaydolursanız, bize kim olduğunuzu, sizinle nasıl iletişim kurabileceğimizi ve Akademikpayda.com ve hizmetleri hakkında ne düşündüğünüzü söyleyebilirsiniz . Kullandığınızda Akademikpayda.com çevrimiçi hizmetleri, biz çerezleri ve toplamak IP adreslerini kullanır. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi tam Gizlilik Politikamızın Akademikpayda.com çerezler bölümünde bulabilirsiniz .